Шановні абітурієнти!

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики запрошує Вас на навчання до факультету математики, фізики і комп’ютерних наук за предметною спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика).

students

Детальна інформація – у Правилах прийому до Вінницького державного педагогічного університету в 2022 році.

line1

Для тих, хто вступає на основі повної загальної середньої освіти, пропонуємо вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра за освітньою програмою Середня освіта. Математика, інформатика, де Ви зможете здобути кваліфікацію Бакалавр середньої освіти. Вчитель математики та інформатики.

Термін навчання 3 роки 10 місяців.

Є денна і заочна форма навчання.

Є бюджетна і контрактна форма навчання.

Вартість одного року навчання на контракті 20000 грн. на денній формі і 15000 грн. на заочній формі навчання.

Зауважимо, що:

 • Цього року вступ на бюджет здійснюється на основі НМТ + мотиваційний лист (зразок можна переглянути за цим посиланням).

 • На контрактну форму навчання можна вступити без НМТ, долучивши до заяви в електронному кабінеті мотиваційний лист (зразок можна переглянути за цим посиланням).

 • Також у цьому році для вступу замість НМТ можна використовувати сертифікати ЗНО 2019-2021 років (додаток 3–а Правил прийому).

Для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра Вам потрібно дотримуватися строків прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання:

 1. Зареєструвати електронний кабінет та завантажити необхідні документи для вступників (з 01 липня).

 2. Подати в електронному кабінеті заяву на вступ (у тому числі мотиваційний лист) (з 29 липня до 18.00 23 серпня) *

 3. Отримати рекомендації для зарахування за державним замовленням (не пізніше 29 серпня) або рекомендації для зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб (18:00 02 вересня).

 4. Виконати вимоги Правил прийому для зарахування (принести оригінали документів у приймальну комісію) за державним замовленням (до 18:00 02 вересня).

 5. Знайти себе у списках зарахованих вступників за державним замовленням (05 вересня) чи у списках зарахованих вступників за кошти фізичних та юридичних осіб (не пізніше 30 вересня).

* Особам, які мають спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі радимо детально ознайомитись із Правилами прийому або проконсультуватися за телефонами: +38 0432 276369; +38 0432 275846; +38 068 8593151.

Із статистикою вступу до Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського на спеціальність 014 Середня освіта (Математика) можна ознайомитися за посиланнями:

line1

Абітурієнтів, які бажають здобути другий (магістрський) рівень вищої освіти, запрошуємо на навчання в магістратуру за предметною спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика) за освітніми програмами Середня освіта. Математика, інформатика або Середня освіта. Математика, фізика, де Ви зможете здобути кваліфікацію Магістр середньої освіти. Вчитель математики та інформатики чи Магістр середньої освіти. Вчитель математики, фізики та астрономії відповідно.

Вступ, в тому числі, можливий на основі диплома бакалавра (спеціаліста, магістра), здобутого за іншою спеціальністю.

Термін навчання 1 рік 4 місяці.

Є денна і заочна форма навчання.

Є бюджетна і контрактна форма навчання.

Вартість одного року навчання на контракті 25000 грн.

Для вступу в магістратуру Вам потрібно:

 1. Зареєструвати електронний кабінет та завантажити необхідні документи для вступників (з 01 серпня).

 2. Подати в електронному кабінеті заяву на вступ (у тому числі мотиваційний лист) (з 16 серпня до 18.00 15 вересня) **

 3. Скласти фахове вступне випробування з математики та методики навчання математики (з 16 вересня по 19 вересня). Програма вступного випробування доступна за цим посиланням.

 4. Отримати рекомендації для зарахування за державним замовленням (20 вересня) або рекомендації для зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб (26 вересня).

 5. Виконати вимоги Правил прийому для зарахування (принести оригінали документів у приймальну комісію) за державним замовленням (до 18:00 24 вересня).

 6. Знайти себе у списках зарахованих вступників за державним замовленням (25 вересня) чи у списках зарахованих вступників за кошти фізичних та юридичних осіб (не пізніше 30 листопада).

** Особам, які мають спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі радимо детально ознайомитись із Правилами прийому або проконсультуватися за телефонами: +38 0432 276369; +38 0432 275846.