Участь у семінарі освітнього табору для учителів математики “Kontora Pi”

Натхненним і враженим повернувся 25 березня 2019 року старший викладач кафедри Панасенко Олексій Борисович із першого освітнього табору для учителів “Kontora Pi”: він мав честь виступити із лекцією для учасників табору.

55509762_408287756399808_976862368417972224_n

У Києві 23 березня стартував перший в Україні математичний табір для вчителів. Талановиті учителі математики з усієї України зібрались за ініціативи математичного співтовариства Kontora Pi. На один тиждень учителі перетворилися на учнів: впродовж цього тижня вони активно займаються вивченням олімпіадної математики, відточують майстерність цікавого викладання, а ще – вчаться мистецтву публічного виступу та вивчають дитячу психологію.

Загалом вчительський табір має такі три чітких фокуси: олімпіадна математика і математичні гуртки, психологія та публічні виступи. Серед спікерів – успішні вчителі математики, психологи, бізнес-тренери.

О. Б. Панасенко провів семінар на тему “Організація математичних гуртків у контексті підготовки до математичних олімпіад та турнірів”, на якому розповів про власні педагогічні принципи і досвід навчання учнів, особливості організації гурткової роботи у 6-7, 8-9 та 10-11 класах (багато років Олексій Борисович проводить математичні гуртки у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниця), труднощі в роботі зі здібними учнями. Учасники табору цікавились Олімпіадою геометричної творчості імені В. А. Ясінського, яку організовує і проводить колектив кафедри.

Все це відбувалось в конференц-залі київського готелю “Верховина”. Детальнішу інформацію про табір можна знайти на офіційному сайті https://kontorapi.com.ua, а також на сторінці у facebook.