Курси по підготовці до ЗНО з математики

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського минулого навчального року започаткував проведення безкоштовних підготовчих курсів до ЗНО з математики.

30 та 31 жовтня 2019 року пройшла перша сесія таких курсів у цьому навчальному році. За два дні викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики провели дванадцять уроків математики для учнів одинадцятих класів міста Вінниці та Вінницької області. Теми занять на курсах відповідають програмі з математики, рекомендованій Українським центром оцінювання якості освіти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). На курсах були присутні учні таких шкіл: №№ 1, 4, 6, 8, 11, 18, 19, 20, 22, 30, 32, 33, 35, технічний і подільський ліцей м. Вінниці та Вінницького, Козятинського, Муровано-Куриловецького, Немирівського, Тиврівського, Чечельницького районів Вінницької області.

Викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики провели зі слухачами курсів бесіди під час яких ознайомили присутніх зі спеціальностями, які є у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Зокрема, зі спеціальностями Середня освіта (математика) та Системний аналіз, підготовка фахівців за якими здійснюється на кафедрі.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики планує провести ще дві сесії з підготовки до ЗНО – під час зимових та весняних канікул.