Науково-методичний семінар за участю Володимира Мільмана

5 вересня 2018 р. на запрошення кафедри алгебри і методики навчання математики наш університет відвідав координатор з інформаційних технологій Торонтського університету (Канада), почесний громадянин міста Торонто, драматург, засновник театру «Фенікс» Володимир Давидович Мільман.

DSC_0098

Володимир Мільман вперше приїхав з Канади на Вінниччину для відкриття меморіальної дошки, присвяченої його батьку – відомому математику Давиду Мільману. Він прочитав лекцію на захоплюючу тему «Перспективи розвитку технологій штучного інтелекту» для студентів випускних курсів спеціальності 014 Середня освіта (Математика). Зацікавились лекцією не лише студенти і викладачі факультету математики, фізики і технологій, а також і старшокласники фізико-математичної гімназії №17 міста Вінниці, які поглиблено вивчають математику та програмування. Також студенти та учні із захопленням слухали розповідь Володимира Мільмана про видатних математиків ХХ століття І.М. Гельфанда та Д.П. Мільмана (батька Володимира Мільмана), які навчалися в одному класі Чечельницької профшколи.

Викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики на засіданні науково-методичного семінару мали змогу почути від Володимира Мільмана багато цікавої інформації про розвиток освіти в Канаді, про особливості навчання математики в канадських школах, про сучасні тенденції в філософії освіти. Також накопичено цікаві матеріали з історії математики.