Обласна олімпіада з математики Вінницького державного педагогічного університету

У зв’язку із пандемією коронавірусної хвороби у 2020-2021 навчальному році Міністерство освіти і науки України прийняло рішення відмовитись від проведення ІІ – IV етапів Всеукраїнської олімпіад з навчальних предметів. Водночас з метою підтримки високої якості математичної та природничої освіти та забезпечення неперервності і наступності олімпіадного руху в Україні, Київський національний університет імені Тараса Шевченка виступив з ініціативою щодо організації та проведення на базі провідних університетів України обласних олімпіад з математики. 

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського прийняв рішення провести обласну олімпіаду з математики для бажаючих учнів Вінницької області 31 січня 2021 року за завданнями Київської міської олімпіади (якщо епідеміологічна ситуація в області дозволятиме це зробити).

Для участі в олімпіаді запрошуються зацікавлені учні 7-11 класів закладів середньої освіти Вінницької області.

Для участі в олімпіаді потрібно було пройти реєстрацію до 12:00 20 січня 2021 року. Нижче можна переглянути список зареєстрованих учасників

Список зареєстрованих учасників

Деталі щодо умов проведення олімпіади будуть оновлюватись на цій сторінці після 25 січня, тому, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями. Окрім того, із деякою актуальною інформацією про олімпіаду можна ознайомитись на сайті математичних олімпіад в Києві.

Також ми звертаємось до науковців, викладачів університетів, учителів, а також студентів із досвідом участі в математичних змаганнях. Якщо Ви маєте змогу і бажання взяти участь у роботі журі цієї олімпіади, будь ласка, повідомте нас про це, заповнивши наступну реєстраційну форму члена журі. Дякуємо усім, хто виявив таке бажання!

Проведення олімпіади і перевірка олімпіадних робіт буде проведена із забезпеченням усіх діючих на той час обмежень в Україні загалом та у Вінницькій області зокрема.

До зустрічі у Вінницькому дежавному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського!