Олімпіада-2022

До уваги учителів – учасників семінару “Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії”!

Сертифікати про участь доступні за ось цим посиланням.

До уваги учасників змагання із розв’язування геометричних задач!

Пропонуємо ознайомитись із остаточними результатами:

Результати (базовий рівень)

Результати (складний рівень)

Також пропонуємо переглянути результати апеляції, критерії оцінювання завдань базового рівня та критерії оцінювання завдань складного рівня.

Дипломи переможцям і учасникам олімпіади буде підготовлено найближчим часом.


4-6 листопада 2022 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського проходила VІ Всеукраїнська Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського.

У перший день, 4 листопада, за допомогою платформи Zoom відбувся Методичний семінар-тренінг на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії».

Для участі у семінарі зареєструвалося близько 170 вчителів геометрії з усіх куточків нашої України.

У першій частині семінару спікерами виступили:

  • Сапсай Богдан Юрійович, вчитель математики КЗ «Вінницький фізико-математичний ліцей №17», м. Вінниця. Тема виступу: «Геометричні конструкції із квадратом».
  • Мальщукова Катерина Вікторівна, вчитель математики КЗ «Великобалківська гімназія», м. Кропивницький. Тема виступу: «Засоби активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках геометрії».
  • Черпак Наталія Володимирівна, вчитель математики ліцею «ЕКОЛЕНД», м. Львів. Тема виступу: «Використання GeoGebra на уроках геометрії для побудови просторових фігур та їх перерізів».
  • Файчак Ніна Георгіївна, вчитель математики Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату, м. Івано-Франківськ. Тема виступу: «Використання AR технології на уроках стереометрії».
  • Панасенко Олексій Борисович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри алгебри і методики навчання математики, ВДПУ імені М. Коцюбинського, м. Вінниця. Тема виступу: «Створення якісних ілюстрацій для геометричних задач із використанням LaTeX».

Переглянути відеозапис першої частини семінару можна  за цим посиланням, ввівши код доступу 17!F3Lx6.

У другій частині семінару учасники заслухали і обговорили доповідь «Шедеври формульної геометрії» Кушніра Ісаака Аркадійовича, Заслуженого вчителя України, двічі соросівського учителя, м. Київ. Переглянути відеозапис доповіді можна за цим посиланням, ввівши код доступу .Jzx02.@.

Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері. Вчителі ділилися власним досвідом та обговорювали різноманітні питання, що стосуються навчання учнів геометрії.

Усі учасники семінару, за підтримки освітнього хабу NOTBOX ВДПУ імені М. Коцюбинського, отримають сертифікати.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики висловлює вдячність всім спікерам та слухачам семінару за участь в Олімпіаді геометричної творчості імені В. А. Ясінського і надіється на подальшу плідну співпрацю!

6 листопада відбулося Змагання з розв’язування геометричних задач, на яке зареєструвалися понад 500 учнів 8-11 класів з різних куточків України: м. Дніпро та Дніпропетровська область; Донецька область; м. Житомир і Житомирська область; м. Запоріжжя; м. Івано-Франківськ та Івано-Франківська область; м. Київ та Київська область; м. Кропивницький та Кіровоградська область; м. Луцьк; м. Львів та Львівська область; м. Миколаїв та Миколаївська область; м. Одеса та Одеська область; м. Полтава та Полтавська область; м. Рівне; м. Суми; м. Тернопіль; м. Харків; Хмельницька область; Черкаська область; м. Чернівці та Чернівецька область; Чернігівська область; м. Ужгород та, звичайно м. Вінниця та Вінницька область. Також знайшли можливість взяти участь у змаганні учні з України, які тимчасово перебувають у Великобританії, Німеччині, Польщі та інших країнах.

Цього року змагання відбувалося дистанційно.

Оргкомітет олімпіади дякує усім небайдужим вчителям, які заохотили своїх учнів до участі у цьому змаганні, виявили готовність допомогти у перевірці виконаних робіт.

 

Усім дякуємо за участь та підтримку нашого заходу!

Учням зичимо подальших успіхів у вивченні геометрії, а вчителям міцного здоров’я та наснаги у Вашій благородній справі!

Перемоги та миру нашій Україні!