Олімпіада-2021

До уваги вчителів математики та учнів!
Запрошуємо Вас взяти участь у
Всеукраїнській Олімпіаді геометричної творчості імені В. А. Ясінського

Захід проходитиме 24-26 березня 2021 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського за такими напрямками:

Методичний семінар-тренінг на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії» (для вчителів геометрії).
Змагання з розв’язування геометричних задач (для учнів).
Конкурс творчих робіт з геометрії (для колективів учнів під керівництвом учителя).

Контактні телефони:
(067) 290-10-78 – Коношевський Олег Леонідович;
(063) 153-04-67 – Панасенко Олексій Борисович.

Методичний семінар-тренінг на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії»

Запрошуємо вчителів математики взяти участь у Всеукраїнському методичному семінарі-тренінгу на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії», який буде проведено в межах Всеукраїнської Конференції-Олімпіади геометричної творчості імені В. А. Ясінського у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського в дистанційному форматі.

Важливо вчасно зареєструватися для участі у семінарі. Участь можлива у якості доповідача або слухача.

Всі вчителі-доповідачі на семінарі «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії» 2021 року отримають сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 12 годин (0,4 кредити ЄКТС), а всі вчителі-слухачі – обсягом 6 годин (0,2 кредити ЄКТС).

Вимоги до доповіді: наявність авторської ідеї розв’язання однієї із проблем навчання учнів геометрії; опис або відеозапис відповідного фрагменту педагогічного досвіду.

Конкурс творчих робіт з геометрії

Конкурс творчих робіт з геометрії для учнів (або колективів математичних гуртків) під керівництвом учителя є формою змагань навчально-дослідницьких проектів учнів (або колективів математичних гуртків) 7–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Метою проведення конкурсу творчих робіт з геометрії є виявлення здібних до навчання геометрії учнів, залучення їхдо дослідницької діяльності, прищеплення навичок науково-пошукової роботи та стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді.

Конкурс проходить у два етапи – заочний та очний (проходитиме дистанційно). Під час заочного етапу журі Конкурсу перевіряє та оцінює роботи учасників, визначає переможців. Переможці заочного етапу запрошуються для участі в очному етапі. Під час очного етапу Конкурсу відбувається захист представлених робіт.

Кожному учаснику Конкурсу слід завчасно зареєструватися. Реєстрація триває до 12 березня 2021 року.

Кожен зареєстрований учасник (чи група учасників) Конкурсу повинен надіслати конкурсну роботу на адресу: Кафедра алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, вул.Острозького,32,м. Вінниця, 21100 або на електронну скриньку amnm.vspu@gmail.com з Поміткою «Конкурс творчих робіт з геометрії».

Змагання із розв’язування геометричних задач

Цього року, у зв’язку із пандемією, змагання із розв’язування геометричних задач відбуватиметься 26 березня 2021 року у дистанційній формі за правилами звичайної олімпіади. Учасникам буде запропоновано для розв’язування (орієнтовно) 6 задач, а тривалість змагання – 3 години.

Ми пропонуємо учителям України долучитись до організації такої геометричної олімпіади у своєму навчальному закладі, а ми забезпечимо Вас необхідними методичними матеріалами для її проведення. Для цього просимо ініціативних учителів повідомити нам про своє бажання долучитись до проведення олімпіади, заповнивши наступну реєстраційну форму.

Змагання відбуватиметься окремо серед учнів 8-9 та 10-11 класів за двома рівнями складності.

Пропонуємо ознайомитись із задачами минулорічних олімпіад.

Слідкуйте за новими оголошеннями щодо Олімпіади на цій сторінці.