Олімпіада геометричної творчості: методичний семінар-тренінг на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії»

7-10 грудня 2023 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського проходить VІІ Всеукраїнська Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського📐📝

Возможно, это изображение 6 человек, борода, телевизор и текст

У перший день, 7 грудня, за допомогою платформи Zoom відбувся Методичний семінар-тренінг на тему «Методичні знахідки у навчанні учнів геометрії».👩🏼‍🏫👨🏻‍🏫

Для участі у семінарі зареєструвалося понад 100 вчителів геометрії з усіх куточків нашої України.
З вітальним словом до учасників семінару звернулись ректор Вінницького державного педагогічного університету професор Наталія Лазаренко та декан факультету математики, фізики і комп’ютерних наук доцент Аліна Воєвода.

У першій частині семінару спікерами виступили:

  • Сидорук Володимир Анатолійович, вчитель математики Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, вчитель-методист. Тема виступу: «Систематизація шкільного курсу геометрії за допомогою Geogebra».
  • Білецький Юрій Олександрович, вчитель математики і фізики, співзасновник Науково-дослідницької школи «Базис» м. Київ. Тема виступу: «ГеКон, змагання з геометричного конструювання».
  • Хринюк Вікторія Валеріївна, вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради Вінницької області». Тема виступу: «Пропедевтика геометрії в курсі математики 5-го та 6-го класів науково-педагогічного проекту «Інтелект України»».
  • Пасіхов Петро Якович, вчитель математики Вінницького фізико-математичного ліцею №17, вчитель-методист, Відмінник освіти України. Тема виступу: «Використання ліцейної системи в умовах дистанційного та змішаного навчання».

 

У другій частині семінару із доповідями виступили:

  • Кривошея Ігор Михайлович, педагог Вінницького міського Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору, вчитель математики, вчитель-методист, Відмінник освіти України, нагороджений знаком МОН України «Василь Сухомлинський», переможець міського конкурсу «Людина року» в номінації «Освітянин року», Заслужений вчитель України. Тема виступу: «Місце і роль геометричних задач на оптимізацію в системі формування дослідницької компетентності учнів».
  • Сапсай Богдан Юрійович, вчитель математики Вінницького фізико-математичного ліцею №17. Тема виступу: «Шляхи формування науково-дослідницького мислення в учнів на уроках геометрії».
  • Загирняк Олена Дмитрівна, учитель математики Залузької філії І-ІІ ступенів опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», вчитель-методист. Тема виступу: «Вебквести на уроках узагальнення знань з геометрії у 7 класі».

Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері. Вчителі ділилися власним досвідом та обговорювали різноманітні питання, що стосуються навчання учнів геометрії.

Переглянути відеозапис семінару можна за посиланнями: частина 1 і частина 2.

Усі учасники семінару, за підтримки освітнього хабу NotBox Hub ВДПУ імені М. Коцюбинського, отримають сертифікати.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики висловлює вдячність всім спікерам та слухачам семінару за участь в Олімпіаді геометричної творчості імені В. А. Ясінського і надіється на подальшу плідну співпрацю!