Семінар-практикум “Про методи створення якісних тестових завдань з математики”

19 травня в межах тижня кафедри алгебри і методики навчання математики в гостях на кафедрі побував доктор педагогічних наук Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Школьний Олександр Володимирович і провів семінар-практикум «Про методи створення якісних тестових завдань з математики».

IMG_9320

На цьому занятті майбутні вчителі математики дізнались про тонкощі складання тестових завдань для контролю знань учнів з математики, особливості складання тестів ЗНО.

IMG_9329

У цей же день колектив кафедри запросив студентську молодь на вечір-концерт бардівської пісні, впродовж якого студенти із захоплення слухали пісні відомих бардів Б. Окуджави, І. Жука, О. Городницького та інших у виконанні нашого гостя — Школьного Олександра Володимировича, доцента кафедри Панасенка Олексія Борисовича, студентів Колесник Дар’ї і Васильченка Віталія. Прозвучали також авторські пісні Школьного О.В., які були адресовані тим, хто готовий душею сприймати лірику, хто шукає духовного розуміння. Виконавці ніби вели довірливу бесіду з аудиторією, викликали на діалог у дружній атмосфері. Всі присутні отримали масу естетичного задоволення та гарний настрій.