Стажування у м. Прага

З 20 листопада по 30 листопада 2017 року завідувач кафедри алгебри і методики навчання математики, професор Матяш Ольга Іванівна та аспірант кафедри алгебри і методики навчання математики Тютюнник Діана Олегівна пройшли міжнародне наукове стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу», м. Прага.

4

Програма стажування складалася з 3 модулів:

  • Освітні системи країн Євросоюзу та організація навчального процесу та організація навчального процесу в європейських університетах.
  • Публікації в наукових журналах: теорія та практика.
  • Наукові проекти та грантова діяльність в освітніх організаціях.

Колеги з Чехії, Польщі, Литви, Грузії та України ділилися досвідом в організації навчального процесу та здійсненні наукової діяльності. Основну увагу було приділено питанням освітньої системи країн Євросоюзу та організації навчального процесу в європейських університетах, публікацій у наукових журналах, а також науковим проектам та грантовій діяльності в освітніх організаціях.

Наприкінці програми стажування професор Празької Бізнес школи Вадим Стріелковский та доцент Карлового Університету Інна Чабелкова вручали відповідні сертифікати всім учасникам заходу.