Тренінг для вчителів математики м. Вінниці 26-27 грудня

26 та 27 грудня у рамках діяльності Консультативно-просвітницького центру математичної освіти Вінниччини ВДРУГЕ відбувся дводенний тренінг з подолання освітніх втрат «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат з математики», який проводиться за сприяння Громадської спілки «Освіторія» та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та у партнерстві з Міністерстом освіти і науки України (МОН). 
 
 
 
Даний тренінг – це унікальна можливість розвинути свої вміння та дізнатися про найновіші та найефективніші методи подолання навчальних втрат з математики. 
 
ТренеркаДіана Тютюнник, асистент кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, вчитель математики, сертифікована тренерка даного проєкту від ГС “Освіторія”.
 
  • Впродовж тренінгу вчителі математики м. Вінниці ділилися не лише теоретичними аспектами, але й своїм практичним досвідом, розкриваючи секрети успішного викладання математики.
  • Практичні завдання: учасники мали можливість випробувати нові методи та підходи в практиці, що сприятимуть подоланню освітніх втрат у класі; обговорили можливі стратегії інтенсифікації навчального процесу в умовах наявності освітніх втрат та організації навчальної діяльності в укритті; ознайомились з особливостями виконання вправ на стабілізацію емоційного стану учнів з прив’язкою до математики та отримали практичні поради з організації такої діяльності в закладах освіти.