Вітання випускникам

Шановні випускники!

Кафедра алгебри і методики навчання математики щиро вітає Вас з успішним завершенням навчання. Сьогодні знаменна, визначна дата у Вашому житті. Ви стали фахівцями своєї справи і впевнено крокуєте у професійне життя!

Перед Вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність Вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого університету.

Сьогодні з гордістю ми можемо називати Вас колегами. Ми вже не називаємо Вас дітьми – Ви дорослі, впевнені в собі, мужні люди, здатні приймати самостійні рішення і вирішувати свою подальшу долю. Вона розпише ваше життя по-своєму, та знайте, що важливо в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, своїх наставників, не забувати тих, хто пліч-о-пліч допомагав Вам у тривожні хвилини життя стати, у першу чергу, особистістю.
Пам’ятайте своїх викладачів, які провели Вас тернистим шляхом в країну професійних знань і навичок.

Бажаємо всім здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!