Презентація спеціальності 124 Системний аналіз

Системний аналітик — це одна з новітніх професій ХХІ століття. Фахівець із системного аналізу здатний виконувати завдання аналізу, прогнозування, проектування та ухвалення рішень в складних системах різної природи на основі використання сучасних математичних методів і програмних засобів.

Навчаючись у ВДПУ за цією спеціальністю, випускник отримує освітню кваліфікацію бакалавра із системного аналізу та професійну кваліфікацію фахівця з аналізу даних та машинного навчання. Підготовка такого фахівця вимагає фундаментальних знань передусім з математики та інформатики. Тому у навчальному плані цієї спеціальності акцент зроблено на таких дисциплінах:

• із циклу математичних дисциплін: дискретна математика, лінійна алгебра та аналітична геометрія, математичний аналіз, теорія ймовірностей та математична статистика, математична логіка;
  • із циклу комп’ютерних дисциплін: програмування, бази даних та інформаційні системи, теорія інформації та кодування, візуалізація даних.
  • із циклу дисциплін математичного моделювання та аналізу даних: машинне навчання, системи штучного інтелекту, системний аналіз, математичне моделювання, теорія прийняття рішень.

Навчальний план передбачає також проходження практик у ІТ підприємствах міста Вінниці, із якими підписано договори про співпрацю.

Випускники за фахом можуть працювати інженерами-програмістами, фахівцями з аналізу даних і бізнес-системними-аналітиками на IT підприємствах будь-якого рівня, фінансових установах, високотехнологічних виробничих комплексах, аналітичних відділах установ, екологічних об’єктах, енергетичних і житлово-комунальних підприємствах.

line1

Для вступу на ступінь бакалавра на спеціальність 124 Системний аналіз (бюджетна конкурсна пропозиція) у 2020 році потрібно буде подати такі сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання:

• українська мова та література;
  • математика;
  • іноземна мова або фізика.

Також є можливість вступу на спеціальність 124 Системний аналіз за небюджетною конкурсною пропозицією. У цьому випадку потрібно подати такі сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання:

• українська мова та література;
  • математика;
  • історія України або біологія.

124-sys-an

line1

Світлини життя студентів факультету математики, фізики і технологій пропонуємо переглянути у наступному відео.