ПАНАСЕНКО ОЛЕКСІЙ БОРИСОВИЧ

Панасенко О.Б.

Посада: старший викладач кафедри алгебри і методики навчання математики.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук.

Викладає дисципліни: лінійна алгебра, математична логіка, теорія і практика математичних олімпіад, основи фрактальної геометрії, алгоритми і структури даних, програмування.

Наукова діяльність. Напрям наукового дослідження з математики: вивчення фрактальних властивостей об’єктів зі складною локальною будовою, з методики навчання математики — сучасні технології навчання і особливості роботи зі здібними до навчання математики учнями, з комп’ютерних наук — математичні методи у машинному навчанні. Керує науково-дослідною роботою студентів на рівні курсових та дипломних робіт. Здійснює керівництво групою з підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Математика».

Громадсько-педагогічна діяльність. Делегат Конференції трудового колективу університету; член журі міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад школярів з математики; експерт-консультант Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка; відповідальний за сайт кафедри алгебри і методики навчання математики.

E-mail: panalbor@gmail.com

Список публікацій

ORCID

Google Scholar