Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми і перспективи фахової підготовки вчителя математики” (26-27 квітня 2012 року)

Міжнародна науково-практична конференція

Для участі у конференції зареєструвалися 211 учасників: науковці із вищих навчальних закладів 32 міст України, серед яких 18 докторів наук, професорів, 33 учителя математики міста Вінниці та Вінницької області.

В матеріалах конференції представлено 22 публікації із закордону: Росії, Білорусії, Болгарії, Ізраїлю, Литви. Активну участь у роботі конференції взяли науковці із Московського міського педагогічного університету, Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка, Шуменського педагогічного університету імені Єпископа Костянтина Преславського.

Конференція зібрала широке представництво людей, які переймаються проблемами майбутнього математичної освіти в Україні: викладачів вищих навчальних закладів Києва, Донецька, Черкас, Полтави, Харкова, Сум, Івано-Франківська, Одеси, Ялти, Кіровограду, Рівного, Чернівців, Умані, Житомира, Кривого Рогу, Глухова та ін.