Вікторина для учасників Олімпіади

Для учасників змагання із розв’язування геометричних задач, які не змогли потрапити в другий тур олімпіади, в аудиторії 901 відбулися цікаві математичні змагання у вигляді гри-шоу «Хто зверху». Змагалися команда хлопчиків на чолі з ведучим-капітаном, студентом магістратури факультету математики, фізики і технологій Мартиненком Дмитром і команда дівчаток, на чолі з ведучою-капітаном, студенткою четвертого курсу Журавель Вікторією. У ролі «Пані справедливості» виступила студентка четвертого курсу Люба Ангеліна.

Змагання складалися з чотирьох раундів: «Збери літери», «Вірю – не вірю», «Хто я?», «Бліц». Після кожного туру пропонувались бонусні запитання, на які відповідали вболівальники. Під час «рекламних пауз» виступили з художніми номерами студентка третього курсу факультету математики, фізики і технологій Колесник Дар’я, студентка другого курсу Орлова Анастасія, факультетська команда КВК «П’ять хвилин».

Під час гри в залі панувала доброзичлива, весела атмосфера. Учасники олімпіади брали активну участь у конкурсах, швидко і раціонально приймали рішення, злагоджено працювали в команді. У результаті змагань перемогла дружба. По завершенню шоу-гри усі присутні учні отримали сертифікати учасника олімпіади геометричної творчості імені В.А. Ясінського.