Профорієнтаційні зустрічі із учнями Чечельницького району

20 березня 2019 року відбулися профорієнтаційні зустрічі викладачів кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з учнями випускних класів Чечельницького району, зокрема Чечельницької ЗОШ I-III ст №1, Чечельницької ЗОШ I-III ст №2, Ольгопільської СЗШ І-ІІІ ст. з метою всебічної презентації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського і факультету математики, фізики і технологій зокрема.

53900828_2122738741350548_503458617647693824_o

Доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Воєвода А.Л. виступила із презентацією на тему “Професія учителя та її актуальність”, в якій висвітлила привабливі сторони вчительської професії та запросила учнів до навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика).

Доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Калашніков І.В. розповів учням Чечельницької ЗОШ I-III ст №1 про фах системного аналітика. В Ольгопільській СЗШ І-ІІІ ст доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Панасенко О.Б. у провів лекцію на тему “Хто і кого навчатиме у найближчому майбутньому?”, в якій йшлося про сучасні напрями досліджень в IT-сфері та новітні професії, пов’язані з ними, зокрема про фах системного аналітика.
У межах зустрічей учні дізналися про історію Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, особливості навчання, побуту та дозвілля студентів. Загалом зустрічі відбувалася в діловій та щирій атмосфері.