Зустріч викладачів кафедри із старшокласниками Могилів-Подільського району

18 грудня 2018 р. викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики ст. викладач Панасенко О.Б. та доц. Воєвода А. Л., а також студенти факультету математики, фізики і технологій Орлова Анастасія (4 АМ), Бикова Юлія (4 АМ), Мельник Марина (1 СОМ) взяли участь у “Дні профорієнтації”, організованому для учнів 10-11 класів Могилів-Подільського району. Захід проходив на базі Вендичанської загальноосвітньої школи I-III ступенів, гімназії.

48422370_2070415289916227_2393708500967489536_n

Спочатку учні прослухали лекцію Панасенка О.Б. на тему “Хто і кого навчатиме у найближчому майбутньому?”, в якій розповідалось про досягнення людства в розробці штучного інтелекту, сучасні напрями досліджень в IT-сфері та новітні професії, пов’язані з ними. Після цього Воєвода А.Л. поспілкувалась з аудиторією на тему “Професія учителя та її актуальність”, а у інтерактивному виступі студентів “Бути вчителем престижно?” розповідалось про молодих учителів, закоханих у свою професію. Учні отримали нагоду безпосередньо поспілкуватися з викладачами та студентами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, отримали інформацію про умови навчання в університеті.

Дякуємо за організацію заходу і запрошення до участі у ньому завідувачу відділом освіти Могилів-Подільської РДА Мельнику Юрію Івановичу, директору Вендичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, гімназії Пріян Людмилі Казимирівні.

Сподіваємось ця зустріч допоможе випускникам визначитися у виборі майбутньої професії.