Профорієнтаційні зустрічі з учнями випускних класів Клекотинської ЗЗСО Шаргородського району Вінницької області

11.02.2022 р. у рамках профорієнтаційної роботи факультету математики, фізики і комп’ютерних наук викладачами кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського проведено дистанційно бесіду з учнями випускних класів Клекотинської ЗЗСО Шаргородського району Вінницької області.
Доценти Вотякова Л.А. та Наконечна Л.Й. проінформували присутніх про спеціальності, наявні у ВДПУ, презентували вихованцям матеріально-технічну базу, культурно-просвітницьку, виховну роботу та наукову діяльність, надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті.
У ході спілкування із школярами викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики розповіли про курси з підготовки до ЗНО та Всеукраїнську олімпіаду з геометрії імені В.А.Ясінського, яка проходитиме у кінці березня у ВДПУ.
Щиро дякуємо за організацію зустрічі директору Клекотинської ЗЗСО Човган О. М., заступнику директора з навчально-виховної роботи Томчук І.Г., учителю математики Липовій Т.Г. та всім учням. Сподіваємося, що прослухана інформація допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.