Шановні абітурієнти!

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики запрошує Вас на навчання до факультету математики, фізики і комп’ютерних наук за предметною спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика).

Ми пропонуємо Вам на допомогу у вступній кампанії 2023 року ТЕЛЕГРАМ-бот, який надасть відповіді на ключові питання, що стосуються вступу на цю спеціальність. Користуйтесь ним за посиланням: https://t.me/amnm_vspu_bot

Найбільш повна і детальна інформація у Правилах прийому до Вінницького державного педагогічного університету в 2023 році.

Запрошуємо на навчання!

Бакалаврат

Для тих, хто вступає на основі повної загальої середньої освіти, пропонуємо вступити на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра за освітньою програмою Середня освіта. Математика, інформатика.

 • Термін навчання 3 роки 10 місяців.
 • Є денна і заочна форма навчання.
 • Є бюджетна і контрактна форма навчання.
 • Вартість одного року навчання на контракті 23000 грн. на денній формі і 18000 грн. на заочній формі навчання.

Зауважимо, що:

 1. Цього року вступ на бюджет здійснюється на основі НМТ 2023, детальніше у додатку 3 до Правил прийому + мотиваційний лист (зразок)
 2. На контрактну форму навчання можна вступити без НМТ, долучивши до заяви в електронному кабінеті мотиваційний лист (зразок)
 3. Також у цьому році для вступу замість НМТ можна використовувати сертифікати ЗНО 2020-2021 років або НМТ 2022 (додаток 3–а Правил прийому (додаток 3–а Правил прийому)

Для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра Вам потрібно дотримуватися строків прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання:

 1. Зареєструвати електронний кабінет та завантажити необхідні документи для вступників (з 01 липня).
 2. Подати в електронному кабінеті заяву на вступ (у тому числі мотиваційний лист) (з 19 липня до 18.00 31 липня)*.
 3. Отримати рекомендації для зарахування за державним замовленням (не пізніше 5 серпня) або рекомендації для зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб (9 серпня).
 4. Виконати вимоги Правил прийому для зарахування (принести оригінали документів у приймальну комісію) за державним замовленням (до 18:00 8 серпня).
 5. Знайти себе у списках зарахованих вступників за державним замовленням (10 серпня) чи у списках зарахованих вступників за кошти фізичних та юридичних осіб (не пізніше 30 серпня).

* – Особам, які мають спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі радимо детально ознайомитись із Правилами прийому або проконсультуватися за телефонами: +38 0432 276369; +38 0432 275846; +38 068 8593151.

 

Магістратура

Абітурієнтів, які бажають здобути другий (магістерський) рівень вищої освіти, запрошуємо на навчання в магістратуру за предметною спеціальністю 014.04 Середня освіта (Математика) за освітніми програмами Середня освіта. Математика, інформатика або Середня освіта. Математика, фізика.

Вступ, в тому числі, можливий на основі диплома бакалавра (спеціаліста, магістра), здобутого за іншою спеціальністю **.

 • Термін навчання 1 рік 4 місяці.
 • Є денна і заочна форма навчання.
 • Є бюджетна і контрактна форма навчання.
 • Вартість одного року навчання на контракті 27500 грн.

Зауважимо, що:

 1. Цього року вступ на бюджет здійснюється на основі ЄВІ 2023 + фаховий іспит + мотиваційний лист.
 2. Для конкурсного відбору осіб на місця виключно за кошти фізичних та юридичних осіб використовуватимуться результати розгляду мотиваційних листів.

Для вступу в магістратуру Вам потрібно:

 1. Зареєструвати електронний кабінет та завантажити необхідні документи для вступників (з 01 липня).
 2. Зареєструвати заяву на участь у фаховому іспиті до 18:00 16 липня
  Для того, щоб зареєструватися на фаховий іспит, у кабінеті шукаємо окреме поле «реєстрація на вступне випробування, співбесіда, творчий конкурс чи фахове випробування». Тоді через команду «додати» обираємо потрібний регіон (Вінницька область) і обираємо Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, ступінь «магістр на основі бакалавра», вводимо код спеціальності 014.04. Після вибору спеціальності через пошук отримуємо іспит, який потрібно скласти для того, щоб вступити на обрану спеціальність. Надалі обираємо «подати заяву на участь у вступному випробуванні». У вікні, яке відкриється, Ви побачите час і місце проведення фахового випробування.
 3. Скласти фахове вступне випробування математики та методики навчання математики (20 липня).

 4. Подати в електронному кабінеті заяву на вступ (у тому числі мотиваційний лист) (з 31 липня до 18.00 21 серпня)**.

 5. Отримати рекомендації для зарахування за державним замовленням (26 серпня) або рекомендації для зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб (30 серпня).
 6. Виконати вимоги Правил прийому для зарахування (принести оригінали документів у приймальну комісію) за державним замовленням (до 18:00 29 серпня).
 7. Знайти себе у списках зарахованих вступників за державним замовленням (31 серпня) чи у списках зарахованих вступників за кошти фізичних та юридичних осіб (не пізніше 30 листопада).

** – Особам, які мають спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі радимо детально ознайомитись із Правилами прийому або проконсультуватися за телефонами: +38 0432 276369; +38 0432 275846.