Гостьова лекція перед студентами магістратури та аспірантури математичного факультету Teachers College, Columbia University (Нью-Йорк)

11 березня 2024 року викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики професор О.І.Матяш та асистент Д.О.Тютюнник виступили з гостьовою лекцією перед студентами магістратури та аспірантури математичного факультету Teachers College, Columbia University (Нью-Йорк). Лекція відбулася на запрошення професора Колумбійського університету (Нью-Йорк) А.Карпа.

Лекція складалася з двох доповідей “Ukraine: traditions of teaching of mathematics in the period of independence” (проф. Школьний О.В., УДУ імені Михайла Драгоманова) та “Features of the organization of Mathematics education in Ukraine under martial law conditions” (проф.Матяш О.І, асист. Тютюнник Д.О., ВДПУ імені Михайла Коцюбинського). 
Крім студентів на лекції були присутні більше десяти викладачів математичного факультету Teachers College, Columbia University (Нью-Йорк).

Лекція прочитана англійською мовою.
На лекції були присутні також завідувач кафедри алгебри і методики навчання математики О.Л. Коношевський та доцент О.Б. Панасенко.

Д.О.Тютюнник та О.Б. Панасенко у процесі обговорення змісту лекції відповіли на всі поставлені запитання слухачів. У своїх відгуках студенти та викладачі математичного факультету Columbia University (Нью-Йорк) висловлювали вдячність і захоплення мужністю українців.
Нам приємно було почути від американців, на завершення нашого спілкування «Слава Україні!».