Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики” (інформаційне повідомлення)

Запрошуємо до участі у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики», яка відбудеться 7 жовтня – 8 жовтня 2021 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Конференція проходитиме за такими напрямками:

• Формування та розвиток математичної компетентності фахівця.
  • Формування та розвиток методичної компетентності вчителя математики.
  • Технології формування математичної компетентності учнів та студентів.
  • Аналіз досвіду формування математичної компетентності в умовах дистанційного навчання.
  • Дуальна форма здобуття освіти в системі підготовки вчителів математики: проблеми та перспективи.

Для участі у конференції необхідно зареєструватись і надіслати тези до 1 жовтня 2021 року, заповнивши Google-форму.

Із більш детальною інформацією пропонуємо ознайомитись у інформаційному повідомленні.

Завантажити (PDF, 271KB)