Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського: змагання з розв’язування геометричних задач

9-10 грудня 2023 року відбулося змагання з розв’язування геометричних задач, у якому взяли участь близько 200 учнів 8-11 класів з різних куточків України: Волинська область; м. Дніпро та Дніпропетровська область; Донецька область; м. Запоріжжя; м. Київ та Київська область; м. Львів та Львівська область; м. Одеса; м. Полтава та Полтавська область; м. Рівне та Рівненська область; м. Суми та Сумська область; м. Харків та Харківська область; Хмельницька область; м. Черкаси та, звичайно, м. Вінниця та Вінницька область. Також знайшли можливість взяти участь у змаганні учні з України, які тимчасово перебувають за кордоном.

Цього року змагання проходило дистанційно та було розділено на два дні: за базовим (9 грудня) та складним (10 грудня) рівнями.

В олімпіаді базового рівня найкращі результати показали такі учасники:

🥇В паралелі 8-9 класів: Чернов Максим (НВК №1 м. Покровськ Донецької області)

🥇В паралелі 10-11 класів: Soham Bhadra (India, Kolkata),  Лагодюк Максим (ОКЗ “Ліцей Козятинської міської ради Вінницької області”)

В олімпіаді складного рівня гран-прі і абсолютні перші місця здобули:

🏆 В паралелі 8 класів: Акчуріна Міланья (Авторська школа Бойка, м. Харків)

🏆 В паралелі 9 класів: Гончаренко Вікторія (Природничо-науковий ліцей №145 м. Київ)

🏆 В паралелі 10-11 класів: розділили Спектрова Марина (Авторська школа Бойка, м. Харків) та Проценко Павло (Миколаївський ліцей №38 імені В. Д. Чайки).

Повні результати олімпіади представлено в таблицях:

Завантажити дипломи переможців можна за посиланням.