Профорієнтаційна зустріч із учнями м. Жмеринка

04.03.2021 року доценти кафедри алгебри і методики навчання математики Наконечна Л.Й. та Калашніков І.В. провели профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів міста Жмеринки з метою всебічної презентації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського загалом і факультету математики, фізики і комп’ютерних наук зокрема.

Доцент Наконечна Л.Й. виступила із презентацією на тему «Професія учителя математики та її актуальність», в якій висвітлила привабливі сторони вчительської професії.

Доцент Калашніков І.В. розповів учням про сучасні напрями досліджень в IT-сфері та новітні професії, пов’язані з ними, зокрема про фах системного аналітика.

Викладачі ознайомили присутніх із усіма спеціальностями, які є у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського та розповіли про особливості цьогорічної вступної компанії.

Ласкаво просимо усіх охочих до нас на навчання!