Науково-методичний семінар за участю І. А. Кушніра

26 березня 2018 р. кафедрою алгебри і методики навчання математики проведено розширений науково-методичний семінар з проблем методики навчання геометрії. На запрошення колективу кафедри на семінар приїхав з Києва видатний український автор навчальної та популярної літератури з геометрії, заслужений учитель України, двічі Соросівський учитель, автор понад 50 книг – Кушнір Ісаак Аркадійович.

DSC_0001

У роботі семінару взяли участь викладачі та аспіранти кафедри алгебри і методики навчання математики та 27 вчителів математики з Вінницької ФМГ №17, Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та інших шкіл міста Вінниці. Ісаак Аркадійович люб’язно поділився з учасниками семінару секретами методичної майстерності у навчанні учнів геометрії.

Перед семінаром Ісаак Аркадійович Кушнір прочитав дві лекції на захоплюючу тему «Емоційна геометрія» для студентів випускних курсів спеціальності 014 Середня освіта (Математика). Студенти із захопленням нотували красиві способи розв’язування геометричних задач, мали змогу поповнювали власну скарбничку задач-перлинок з геометрії.

DSC_0396