V турнір студентів-математиків (23 травня 2019 року)

Гарною традицією у рамках відзначення тижня кафедри алгебри і методики навчання математики стало проведення математичного турніру серед студентів факультету математики, фізики і технологій. У 2019 році було проведено вже п’ятий такий захід.

IMG_0561

Участь у турнірі взяли три команди студентів-математиків:

  • команда студентів 1-го курсу “Error 505” у складі Бондарева Валентина (капітан), Гупало Олеся, Ляшун Михайло, Ніколайчук Дмитро, Мельник Марина.
  • команда студентів 2-го курсу “X, Y та друзі” у складі Горбачової Юлії (капітан), Левицької Марії, Лозовського Артема, Поплавської Марини та Майданюк Світлани;
  • команда студентів 3-го курсу “Могутні рейнджери” у складі Ткаченко Світлани (капітан), Андрієвської Марини, Липи Тетяни, Волошиної Дар’ї та Химич Дар’ї.

Ведучим турніру був Панасенко Олексій Борисович, а у складі журі – викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики, аспірант кафедри Тютюнник Діана, студент 4-го курсу Кирилюк Владислав – учасник і триразовий переможець попередніх трьох турнірів.

Як і у попередні роки учасники команд ретельно готувались до турніру, впродовж місяця розв’язуючи 10 цікавих задач, готували доповіді й презентації із власними розв’язаннями. Фаворитом турніру була досвідчена команда третього курсу “Могутні рейнджери”, на чолі із Ткаченко Світланою. Ця ж команда і перемогла, вразивши журі високим рівнем розв’язування і презентування задач, культурою мовлення, повагою до суперників, вмінням вести конструктивну полеміку.

Учасники турніру отримали сертифікати на одержання додаткових балів із дисциплін, які забезпечує кафедра, а переможці, окрім цього, отримали від кафедри алгебри і методики навчання математики солодкі призи. Автори кращих доповідей були нагороджені книгами авторства Панасенка О. Б. про підготовку учнів до математичних олімпіад.

Завдання V Турніру студентів-математиків