Відкриття Меморіальної дошки І.М.Гельфанду та Д.П.Мільману

6 вересня 2018 року в селищі Чечельнику (Вінницька обл.) відкрито Меморіальну дошку видатним математикам ХХ століття Давиду Пінхусовичу Мільману та Ізраїлю Мойсеєвичу Гельфанду, які навчалися в одному класі Чечельницької профшколи у 1925-1928 рр. У цьому заході взяли участь: завідувач кафедри алгебри і методики навчання математики, доктор педагогічних наук О.І.Матяш, доценти кафедри алгебри і методики навчання математики А.Л. Воєвода та О.Л. Коношевський.

13 099

На урочистому мітингу виступили Володимир Мільман (син Д.Мільмана), заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська, заступник голови Чечельницької райдержадміністрації Ольга Беседа, заступник голови Чечельницької районної ради Наталія Крук, селищний голова Світлана Палісіка, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри алгебри та методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Ольга Матяш, радник голови облдержадміністрації, заслужений журналіст України Вадим Вітковський, член правління Вінницького товариства єврейської мови та культури Леонід Трахтенберг.

Зокрема, у своєму виступі О.І.Матяш запросила випускників шкіл Чечельницького району на навчання до Вінницького державного педагогічного університету. Викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики під час поїздки до Чечельника скористалися нагодою для налагодження співпраці з районним відділом освіти.