Тиждень кафедри

Гарною традицією стало щорічно у травні проводити тиждень кафедри алгебри і методики навчання математики. І цьогоріч, незважаючи на умови карантину, викладачі кафедри і студенти змогли об’єднати зусилля і тиждень кафедри відбувся у незвичному форматі.

12 травня був проведений науково-методичний семінар кафедри на тему: «Особливості інтерактивної взаємодії викладачів та студентів в процесі організації дистанційного навчання», на якому викладачі кафедри обмінювалися досвідом організації та проведення занять в режимі дистанційного навчання. Зокрема, мова йшла про застосування сучасних сервісів для організації роботи зі студентами дистанційно (Zoom, Discord, Google Classroom, edpuzzle.com, Skype тощо), їх порівняльні характеристики, переваги та недоліки. 

13 травня для студентів третього курсу спеціальності СОМ відбулася онлайн-конференція на тему: «Видатні математики Поділля». З доповідями про життєвий і творчий шлях та досягнення знаних у всьому світі математиків, наших земляків (І.Гельфанда, О. Смогоржевського, Д. Мільмана, В. Ясінського, М. Працьовитого) виступили студенти групи 3 СОМ Горбачова Ю., Кучер Т., Гриценко А., Гаврилюк Н., Петрук К., Стрельчук А. Водночас майбутні вчителі математики мали змогу отримати певний досвід публічних виступів в умовах дистанційної роботи, сформувати уявлення про особливості її організації та проведення.

Також в межах тижня кафедри алгебри і методики навчання математики традиційно відбувся щорічний конкурс методичної майстерності, в якому взяли участь студенти третього та четвертого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Математика). Для участі у конкурсі студентами були представлені відзняті відеоуроки.