Книга «З любов’ю до людей та математики»

З любов'ю до людей та математики
Книга «З любов’ю до людей та математики» видана до 60-річчя від дня народження Ясінського В’ячеслава Андрійовича

Кафедра алгебри і методики навчання математики пропонує Вашій увазі книгу «З любов’ю до людей та математики».

Книга містить різні матеріали про творчий шлях Ясінського В’ячеслава Андрійовича (1957-2015) — уславленого вчителя математики, заслуженого учителя України, доцента Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського; спогади про нього друзів, колег. Також у книзі зібрано 500 задач, автором яких є В. А. Ясінський, окремі його науково-методичні публікації.

line1

31 січня 2017 року виповнилося 60 років від дня народження Заслуженого вчителя України В’ячеслава Андрійовича Ясінського.

5 листопада 2015 року наш Друг, Вчитель, Наставник покинув земне життя, поринув у вічність. Для сім’ї, друзів, колег, учнів це невимовна втрата.

В’ячеслав Андрійович має значні заслуги перед українською математичною освітою: він є автором багатьох книг та статей з елементарної математики, видатним творцем олімпіадних математичних задач. До останнього дня В’ячеслав Андрійович працював доцентом кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Його професійний шлях — це взірець творчого горіння, вміння виявляти математичні здібності учнів і сприяти їхньому розвитку. Особистості такого рівня не помирають, тому що живуть їхні ідеї, праці, задачі; тому що стали успішними ті, кого він навчав математиці, мудрості, життю. Ім’я В’ячеслава Андрійовича Ясінського — щирої та життєрадісної людини, відомого у всьому світі композитора математичних задач, незрівнянного вчителя і викладача математики — назавжди залишиться у вдячній пам’яті колег, друзів, учнів, студентів, учителів.

Ця книга є спробою родини, учнів, друзів та колег вшанувати світлу пам’ять непересічної особистості, талановитого математика, неперевершеного вчителя. Родина та колектив кафедри алгебри і методики навчання математики висловлюють щиру вдячність усім, хто сприяв підготовці і виданню цієї книги. Книга побачила світ завдячуючи випускникам 11-В класу 1991 року випуску фізико-математичної гімназії №17 міста Вінниці, друзям і колегам із Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та фізико-математичної гімназії №17, побратимам в олімпіадному русі.

line1

Завантажити книгу можна за цим посиланням (15 Мб).

Також можна завантажити фотографії: фотографії (частина 1) (9 Мб) і фотографії (частина 2) (17 Мб).