На олімпіаді в Токіо перемогла математик

На останніх ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, які проходили у м.Токіо (Японія) золоту медаль у велоспорті завоювала австрійка Ганна Кізенгофер. Для Австрії це золото стало першим у велоспорті з 1896 року.
Найцікавіше, що Ганна Кізенгофер живе не тільки спортом. Її друга любов – математика.
Ганна Кізенгофер вивчала математику у Віденському технічному університеті (2008–11), отримавши ступінь магістра Кембриджського університету (2011–12). Вона здобула ступінь доктора філософії з прикладної математики в Політехнічному університеті Каталонії (Universitat Politècnica de Catalunya) з дисертацією на тему: «Інтегруючі системи на b-симплектичних многовидах» у 2016 році.

На даний час Ганна Кізенгофер є пост-доком у Федеральній політехнічній школі Лозанни (EPFL) і входить у групу, що досліджує нелінійні рівняння у часткових похідних, які виникають у математичній фізиці; а також є викладачем у цьому закладі.

Замало мати гарний розум, головне – вміти його застосовувати. (Р. Декарт)