Профорієнтаційна зустріч

30 січня 2019 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського з учнями випускних класів Літинського району.

IMG-fb41b7368e94ae2364d7f806bbce0e75-V

Зустріч проходила в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості відділу освіти Літинської райдержадміністрації і відбулася з метою всебічної презентації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, в тому числі факультету математики, фізики і технологій. На зустрічі були присутні більше сотні учнів, вчителі та керівники закладів загальної середньої освіти Літинського району.

На початку зустрічі до всіх присутніх із вітальним словом звернулася начальник відділу освіти Літинської райдержадміністрації Гордійчук Тетяна Іванівна. Тетяна Іванівна висловила впевненість у тому, що цей захід сприятиме мотивації випускників щодо вступу до Вінницького державного педагогічного університету та буде корисним для їх свідомого вибору майбутньої професії.

Доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Коношевський Олег Леонідович провів лекцію на тему “Хто і кого навчатиме у найближчому майбутньому?”, в якій йшлося про сучасні напрями досліджень в IT-сфері та новітні професії, пов’язані з ними, зокрема про фах системного аналітика.

Старший викладач кафедри алгебри і методики навчання математики, керівник Центру довузівської підготовки Наконечна Людмила Йосипівна виступила із презентацією на тему “Професія учителя та її актуальність”, в якій висвітлила привабливі сторони вчительської професії та запросила учнів до навчання на спеціальність 014 Середня освіта (Математика). Людмила Йосипівна запросила присутніх майбутніх випускників на підготовчі курси до ЗНО, які функціонують у Вінницькому державному педагогічному університеті.

У рамках зустрічі відбувся перегляд відеофільму про Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Присутні довідалися про історію ВНЗ, особливості навчання, побуту та дозвілля студентів, побачили гарно облаштовану територію, належну матеріально-технічну базу університету, спеціалізовані навчальні аудиторії, обладнану сучасною комп’ютерною технікою, професійну телестудію, комфортабельну бібліотеку тощо.

Коношевський Олег Леонідович ознайомив присутніх із усіма спеціальностями, які є у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, розповів про особливості вступної компанії. Наприкінці зустрічі присутні отримали інформаційні буклети спеціальностей університету, які їх зацікавили.

Загалом зустріч відбувалася в діловій та щирій атмосфері.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики дякує за організацію заходу і запрошення до участі у ньому начальнику відділу освіти Літинської райдержадміністрації Гордійчук Тетяні Іванівні.