Зустріч із Андрієм Єршовим – керівником проектів компанії SABIS в Україні

22 листопада 2018 року, відбулась зустріч колективу кафедри алгебри і методики навчання математики та студентів спеціальності 014 Середня освіта з Андрієм Єршовим – керівником проектів компанії SABIS в Україні (м. Київ).

20181122_122203

Компанія SABIS існує 132 роки і на сьогодні має мережу приватних шкіл у 20 країнах по всьому світу, в яких навчаються більше 70000 учнів і працює більше 8000 співробітників. SABIS має школи у США, Європі, в Об’єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії, Єгипті і т.д.

Андрій Єршов виступив із презентацією міжнародної мережі шкіл SABIS та розповів про умови працевлаштування в компанії, яка вже два роки оголошує конкурси на посади вчителів математики і фізики серед випускників українських університетів.

На зустрічі були присутні студенти 4 курсу бакалаврату, студенти магістратури денної та заочної форм навчання спеціальності 014 Середня освіта (Математика) та всі викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики. У процесі активного обговорення наданої інформації Андрій Єршов дав вичерпні відповіді на запитання студентів та викладачів про умови праці, рівень заробітної плати, перспективи кар’єрного росту, умови проживання та відпочинку, медичну страховку, коло країн, де може працевлаштуватись вчитель математики за кордоном.