Науково-методичний семінар з проблем методики навчання математики

26 листопада 2019 року кафедрою алгебри і методики навчання математики проведено розширений науково-методичний семінар з проблем методики навчання математики. На запрошення колективу кафедри на семінарі виступали:

  • Збожинська Тетяна Станіславівна – керівник Центру євроінтеграції, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, Відмінником освіти України, Соросівський вчитель, Заслужений вчитель України;
  • Кривошея Ігор Михайлович – педагог Центру євроінтеграції, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель – методист, Відмінник освіти України, нагороджений знаком МОН України “Василь Сухомлинський”, переможець міського конкурсу “Людина року”; в номінації “Освітянин року”, член Адміністративної ради Міжнародного комітету математичних змагань (штаб-квартира в м. Париж, Франція).

Досвідчені вчителі Вінниччини Збожинська Тетяна Станіславівна та Кривошея Ігор Михайлович люб’язно поділилися з учасниками семінару секретами методики позакласної роботи з математики та із деякими прийомами розв’язування логічних задач, що пропонуються на міжнародних чемпіонатах з розв’язування логічних математичних задач. Також відбулася презентація книги «Логічні задачі математичних кубків Європи» (Кривошея І.М., Збожинська Т.С.)

У роботі науково-методичного семінару взяли участь студенти, аспіранти що навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Математика) та викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики.

1