VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Методичний пошук учителя математики»

28 вересня 2023 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського на базі освітнього хабу NotBox Hub у змішаному форматі була проведена VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Методичний пошук учителя математики».
Понад 100 учасників із різних куточків України обговорювали проблеми математичної освіти.

Із привітанням від організаторів виступила Воєвода А. Л. – декан Факультет математики, фізики і комп’ютерних наук.

Модератором конференції була Михайленко Л. Ф. – доктор педагогічних наук, професор кафедри алгебри і методики навчання математики.

Із доповідями виступили:

  • Букалова Лариса – викладач математики в Bayside High School у Нью-Йорку, викладач методики навчання математики в Touro University, Нью-Йорк. Тема виступу: “ЗНАЙОМСТВО З DESMOS ACTIVITY BUILDER”
  • Лов’янова Ірина Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри математики та методики її навчання Криворізького державного педагогічного університету.
    Тема виступу: БЛОГ ВИКЛАДАЧА ЯК ЕЛЕМЕНТ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ДИСЦИПЛІНИ.
  • Школьний Олександр Володимирович – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри методики навчання математики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова; голова Громадської організації «Міжнародна асоціація дослідників з дидактики математики». Тема виступу: “МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛЬНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ 7-9 КЛАСІВ ТА ПІДРУЧНИКА З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ 7 КЛАСУ”.
  • Матяш Ольга Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Тема виступу: “ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТРЕТЬОГО НАПРЯМКУ КОНФЕРЕНЦІЇ «РОЗВИТОК МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ НА ВІННИЧЧИНІ»”.

Захід відбувся у теплій та дружній атмосфері. Учасники ділилися власним досвідом та обговорювали різноманітні питання, що стосуються роботи вчителя математики.

Колектив кафедри алгебри і методики навчання математики висловлює вдячність усім учасникам конференції і надіється на подальшу плідну співпрацю!