Лекція Давіда Грузмана “Machine Learning: огляд”

26 лютого 2018 року на запрошення кафедри алгебри і методики навчання математики до університету завітав засновник компанії NestLogic Давід Грузман, який прочитав лекцію для всіх зацікавлених викладачів та студентів університету “Machine Learning: огляд”. Давід Грузман є фахівцем в таких сучасних напрямах прикладних наукових досліджень як аналіз великих даних (big data) та машинне навчання (machine learning).

DSC_0223

Лекція викликала справжній ажіотаж: зацікавились нею не лише студенти і викладачі факультету математики, фізики і технологій, а також і старшокласники вінницьких шкіл, які поглиблено вивчають математику та програмування, адже тематика лекції є надзвичайно актуальною. Лекція була поділена на дві частини: спочатку лектор розповів про те, які задачі вирішуються інструментарієм машинного навчання, і розповів про принципи і математичні основи так званого “supervised learning” (“навчання з учителем”). У другій частині лекції доповідалось про “unsupervised learning” (“навчання без учителя”). Лекція була насичена великою кількістю прикладів реальних задач, які розв’язуються описаними методами.

Завершилась лекція запитаннями до гостя і жвавим обговоренням почутого. Колектив кафедри висловлює вдячність Давіду Грузману за дуже змістовну і пізнавальну лекцію.