Семінар «Перспективи розвитку шкільної математичної освіти в умовах нової української школи»

8 грудня 2021 року колективом кафедри алгебри і методики навчання математики було проведено методичний семінар на тему «Перспективи розвитку шкільної математичної освіти в умовах нової української школи». На семінарі виступив доктор педагогічних наук, професор кафедри математики і теорії та методики навчання математики національного університету імені М. П. Драгоманова, один з авторів нових модельних програм з математики для 5-6 класів НУШ Олександр Володимирович Школьний. В роботі семінару взяли участь студенти факультету математики, фізики і комп’ютерних наук груп 2СОМ, 3СОМ, 1МСОМ, 4М, 4СОІ. Доповідь Олександра Володимировича викликала жваву дискусію і обговорення, адже зміни, які наразі відбуваються в шкільній математичній освіті, викликають багато запитань, відповіді на які інколи народжуються саме в процесі спілкування.