Ткаченко Світлана – серед призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

16-17 квітня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Загалом на конкурс було надіслано 64 роботи, 39 з яких було відзначено як такі, які рекомендуються до захисту у ІІ турі на підсумковій конференції. Приємно, що до числа цих 39 робіт потрапили три роботи, виконані студентами факультету математики, фізики і технологій нашого університету.

Галузева конкурсна комісія заслухала виступи учасників і визначила 16 кращих робіт, які було нагороджено дипломами. З приємністю відзначаємо, що в числі призерів (диплом ІІІ ступеня) Ткаченко Світлана Вікторівна – студентка 3-го курсу спеціальності 014 Середня освіта (математика). Вона під науковим керівництвом старшого викладача кафедри Панасенка О.Б. підготувала і захистила наукову роботу на тему “Дослідження ефективності фрактальної інтерполяції для заповлення пропусків в масивах даних”.

Із більш детальною інформацією про перебіг конкурсу можна ознаймитись на сторінці новин ЛНУ імені Івана Франка.

Колектив кафедри щиро вітає Ткаченко Світлану та її наукового керівника із цим успіхом і бажає подальших творчих досягнень!

IMG_4670