Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського (28.01.2017)

28 січня 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулась Олімпіада геометричної творчості імені В. А. Ясінського.

kollazh2

Відкриття Олімпіади відбувалося в аудиторії 901 університету. Зареєструвались 188 осіб (учнів — 102; вчителів-конкурсантів — 21; запрошених учителів та викладачів для роботи у журі — 26; запрошених гостей — 7; студентів — 24; членів оргкомітету — 9). Серед зареєстрованих учасників Олімпіади — вчителі та учні з м.Гайсин, м.Ладижин, м.Немирів, м.Погребище, м.Козятин, м.Ілінці, м.Вінниця, а також Теплицького, Чернівецького, Тиврівського, Могилів-Подільського, Жмеринського, Тростянецького, Вінницького районів.

На відкритті олімпіади до учасників з вітальним словом звернулись ректор університету Лазаренко Н.І., завідувач сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Клапоущак А.Ю. Також на відкритті було презентовано книгу «З любов’ю до людей та математики», яка присвячена пам’яті заслуженого учителя України В’ячеслава Андрійовича Ясінського.

Більше фотографій з відкриття Олімпіади геометричної творчості імені В. А. Ясінського можна переглянути за цим посиланням.

Сама Олімпіада проходила за трьома напрямами, детальну інформацію про перебіг кожного з яких та фотографії, можна переглянути за посиланнями нижче:

Для учасників змагання із розв’язування геометричних задач, які не потрапили до другого туру, студенти факультету математики, фізики і технологій провели розважальне змагання «Хто зверху?», більшу детальну інформацію про яке пропонуємо переглянути за цим посиланням.

Після закінчення другого туру змагань із розв’язування геометричних задач, а також турніру методичних знахідок, конкурсу робіт з геометрії, учасники олімпіади і члени журі переглянули літературно-музичну композицію, присвячену пам’яті В’ячеслава Андрійовича Ясінського: у виконанні студентів факультету математики, фізики і технологій Пасіхової Олени, Орлової Анастасії, Колеснік Дар’ї прозвучали відомі пісні «Там, где клён шумит…», «Не отрекаются любя…», «Ти найкращий із людей». Із захопленням учасники олімпіади слухали спів випускника 2014 року нашого факультету, нині успішного вінницького музиканта, Миколи Коміссаренка. Під час виконання ним пісні «Старі фотографії» світлини В’ячеслава Андрійовича ніби справді оживали. На завершення прозвучала авторська пісня молодого музиканта «Вперед, за кроком крок!», яка закликала присутніх ніколи не здаватися і завжди прагнути до перемоги.

По завершенні літературно-музичної композиції відбулось нагородження переможців і закриття Олімпіади. Більше фотографій пропонуємо переглянути за цим посиланням.

Оргкомітет Олімпіади геометричної творчості імені В.А.Ясінського