ІV турнір студентів-математиків (17 травня 2018 року)

Гарною традицією у рамках відзначення тижня кафедри алгебри і методики навчання математики стало проведення математичного турніру серед студентів факультету математики, фізики і технологій. У 2018 році було проведено вже четвертий такий захід.

1111

Участь у турнірі взяли три команди студентів-математиків:

  • команда студентів 1-го курсу “1+1=3?” у складі Горбачової Юлії (капітан), Левицької Марії, Лозовського Артема та Поплавської Марини;
  • команда студентів 2-го курсу “Могутні рейнджери” у складі Валевської Крістіни (капітан), Ткаченко Світлани, Липи Тетяни і Онищенко Тетяни;
  • команда студентів 3-го курсу “Карти, гроші, два пістолі” у складі Орлової Анастасії (капітан), Мельник Анастасії, Бевз Дар’ї та Кирилюка Владислава.

Ведучим турніру був студент 4-го курсу Дмитро Бойчук, а у складі журі – викладачі і ветерани кафедри алгебри і методики навчання математики, аспірант кафедри Тютюнник Діана, випускник магістратури Кузема Олександр.

Як і у попередні роки учасники команд ретельно готувались до турніру, впродовж місяця розв’язуючи 10 цікавих задач, готували доповіді й презентації із власними розв’язаннями. Фаворитом турніру була команда третього курсу “Карти, гроші, два пістолі”, яка брала участь вже втретє у цьому заході, маючи за плечима дві перемоги. Вони ж і перемогли, вразивши журі високим рівнем розв’язування і презентування задач, культурою мовлення, повагою до суперників, вмінням вести конструктивну полеміку.

Учасники турніру отримали сертифікати на одержання додаткових балів із дисциплін, які забезпечує кафедра, а переможці, окрім цього, отримали від кафедри алгебри і методики навчання математики спеціальний приз — сертифікат на проходження квест-кімнати “Взаперти”.

Завдання ІV Турніру студентів-математиків