ІІ математичний турнір (20 травня 2016 року)

20 березня 2016 року в рамках тижня кафедри алгебри і методики навчання математики відбувся ІІ турнір студентів-математиків. Про перший турнір, який було проведено у 2015 році, можна прочитати ось на цій сторінці.

Як і минулого року, участь у турнірі взяли три команди:

  • команда студентів 1-го курсу “Карти, гроші, два пістолі” у складі Шатківської Вікторії (капітан), Мельник Анастасії, Орлової Анастасії, Кирилюка Владислава і Засіка Ростислава;
  • команда студентів 2-го курсу “Максимум” у складі Бойчука Дмитра (капітан), Бойко Вікторії, Печериці Івана, Тимчишеної Ірини, Райковської Олександри і Святецької Наталії;
  • команда студентів 3-го курсу “Strangers in Math” у складі Забазнової Анастасії (капітан), Бондарчук Вікторії, Чернухо Олени і Михайлюка Олександра.
  • Команда переможців турніру 2016 року

    Ведучим турніру був студент 4-го курсу Кузема Олександр, який чудово впорався зі своїми обов’язками. У складі журі були викладачі кафедри алгебри і методики навчання математики, а також ветерани кафедри, які довгі роки працювали на кафедрі, а сьогодні – на заслуженому відпочинку.

    Учасники команд ретельно готувались до турніру, впродовж місяця розв’язуючи 10 цікавих задач, готували доповіді й презентації. Боротьба виявилась дуже напруженою: до останньої хвилини не було явного лідера. Перемогу виборола команда першокурсників, яка вразила журі як рівнем розв’язування і презентування задач, так і культурою мовлення, повагою до суперників, вмінням вести конструктивну полеміку.

    Завдання ІI Турніру студентів-математиків